3×3: “Rīga” apstājas Novi Sadas Challenger ceturtdaļfinālā

26.08.2022

3. un 4. jūnijā 3×3 basketbola komanda “Rīga” Serbijas pilsētā Novi Sadā piedalījās Challenger sērijas turnīrā, kurā 16 komandas cīnījās par divām ceļazīmēm uz Lozannas Masters.

Nauris Miezis, Artūrs Strēlnieks, Agnis Čavars un debitants Artūrs Ausējs D grupas pirmajā spēlē ar 21:16 pārspēja Vācijas komandu “Aachen” (Ausējam 12 punkti; tālmetieni 4/8, Miezim 8, Čavaram 1), bet otrajā ar 16:18 zaudēja “Amsterdam” (Miezim 8, Ausējam 4, Strēlniekam 3, Čavaram 1.

Grupas turnīra pēdējā spēlē “Amstredam” – “Aachen” 21:16, līdz ar to “Rīga” ierindojās 2. vietā un sestdien plkst.19:50 pusfinālā spēlēs ar B grupas labāko komandu “Liman”.

Ceturtdaļfināla spēlē ar Serbijas komandu “Liman” rīdzinieki ar Naura Mieža precīzajiem metieniem sākumā vairākkārt izvirzījās vadībā (2:0, 4:2, 5:4), pēdējās minūtēs no 11:17 panāca 16:17, tomēr bija spiesti piekāpties ar 16:19.

Vēl ceturtdaļfinālā “Vienna” – “Šakiai” 12:15, “Amsterdam” – “Princeton” 15:13, “Antwerp” – “Ub”21:11.

Pusfinālā “Šakiai” – “Amsterdam” 18:20, “Liman” – “Antwerp” 20:13.

Finālā “Liman” – “Amsterdam” 21:12.

“Rīgai” starptautiskā sezona sākās FIBA World Tour atklāšanas posmā Utsonomijā (Japāna), kur, Nauris Miezis, Artūrs Strēlnieks un Agnis Čavars trijos mačos izcīnīja vienu uzvaru, ierindojoties 7. vietā).