3×3: “Rīgai” sezona beidzas “World Tour” finālturnīra ceturtdaļfinālā

10.12.2022

10. un 11. decembrī 3×3 basketbola komanda “Rīga” – olimpiskie čempioni Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Agnis Čavars un Edgars Krūmiņš – Abu Dabi notiekošajā FIBA World Tour finālturnīrā ceturtdaļfinālā ar 17:21 zaudēja komandai “Vienna” un noslēguma tabulā ierindojās 5. vietā.

Sestdien, 10. decembrī, D grupas turnīra pirmajā spēlē rīdzinieki ar 21:16 pārspēja Nīderlandes komandu “Utrecht”. Uzvarētājiem pārsvars gandrīz visu spēles laiku, tomēr uzvaru izdevās nodrošināt tikai pašā izskaņā, no 17:16 panākot 21:16. Nauris Miezis guva 9 punktus, Kārlis Pauls Lasmanis 7, Edgars Krūmiņš 5.

Spēlē ar Nīderlandes labāko komandu “Amsterdam” rīdzinieki bija vadībā tikai pašā spēles sākumā. Pēc tam iniciatīva un pārsvars bija pretiniekiem, kuri daudz precīzāk meta no tālienes (2/11 – 7/18). Mača iznākums 16:22. Lasmanim 8 punkti, Krūmiņam 5, Miezim 3.

D grupas pēdējā spēlē “Amsterdam” ar 16:13 pieveica “Utrecht”, nodrošinot pirmo vietu. “Rīgai” otrā pozīcija.

Svētdien ceturtdaļfinālā ar “Vienna” rīdzinieki jau divarpus minūtēs sakrāja 7 piezīmes, turklāt atkal nesekmējās tālmetieni. 5. minūtē – 8:17. Turpinājumā izdevās samazināt rezultāta starpību (13:17, 17:20), tomēr pēdējo grozu guva pretinieki – 17:21. Lasmanim 7 punkti, Miezim 5, Čavaram 4, Krūmiņam 1.

Vēl ceturtdaļfinālā “Ub” – “Lausanne” 22:16, “Amsterdam” – “Omaha” 16:15, “Antwerp” – “Ulaanbaatar” 21:17.

Pusfinālā: “Ub” – “Amsterdam” 21:14, “Vienna” – “Antwerp” 20:15.

Finālā “Ub” – “Vienna” 21:18.

“Rīga” šosezon piedalījās sešos FIBA World Tour posmos, uzvarot Monreālā (Kanāda), Sebu (Filipīnas) un Rijādā (Saūda Arābija), kā arī izcīnot 7. vietu Utsonomijā (Japāna), 5. vietu Prāgā (Čehija) un 6. vietu Honkongā.

FIBA 3×3 World Tour finālturnīri