Visi jaunumi

Dobeles dzirnavnieka 3×3 basketbola jaunatnes līgas finālturnīrs 29. un 30. aprīlī iepirkšanās centrā “AKROPOLE Rīga”

06.04.2023

Dalīties:

Aprīļa pēdējās nedēļas nogalē, 29. un 30. aprīlī, iepirkšanās un izklaides centrā “AKROPOLE Rīga” norisināsies Dobeles dzirnavnieka 3×3 basketbola jaunatnes līgas finālturnīrs. Speciāli iekārtotajā laukumā starp A un F ieeju tiks noskaidroti Latvijas labākie jaunie 3×3 basketbola meistari.

Zēnu U17 un U19 vecuma grupās par čempionu titulu cīnīsies 12 komandas, savukārt apvienotajā meiteņu grupā spēlēs astoņas komandas. Sestdien, 29. aprīlī, notiks apakšgrupu turnīru spēles, bet svētdien, 30. aprīlī – izslēgšanas spēles. Aizraujošās cīņas basketbola laukumā papildinās konkursi un muzikālie priekšnesumi.
Dobeles dzirnavnieka 3×3 basketbola jaunatnes līgā kopš decembra aizvadīti četri sacensību posmi Jelgavā, Madonā, Saldū un Talsos. Par ceļazīmēm uz finālturnīru cīnījās kopumā 55 komandas.

“Latvijas 3×3 basketbols lepojas ne tikai ar olimpiskajiem čempioniem, bet arī Eiropas jaunatnes vicečempioniem un daudziem jauniem talantiem, kuri būs redzami iepirkšanās centrā “AKROPOLE Rīga” laukumā, piedāvājot kvalitatīvu izklaidi visiem apmeklētājiem,” uzsver Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis.

“Esam patiesi priecīgi un lepni redzēt tik lielu jauniešu aktivitāti, jo tieši šādos turnīros izaug nākamie olimpieši, kas nes Latvijas vārdu pasaulē,” atbalsta Jaunatnes līgas lieldrauga Dobeles dzirnavnieka valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils.

“Esam pagodināti uzņemt jaunās basketbola zvaigznes “AKROPOLE Rīga” telpās un aicinām ikvienu apmeklēt jaunatnes līgas finālturnīru, lai ar skaļām ovācijām atbalstītu mūsu jaunos sportistus, kas sniegs papildus motivāciju cīņā par uzvaru,” saka iepirkšanās un izklaides centra “AKROPOLE Rīga” vadītājs Valdis Portnajs.

Dobeles dzirnavnieka 3×3 basketbola jaunatnes līgu organizē Latvijas Basketbola savienība sadarbībā ar “Būvuzņēmumu Restaurators”, sacensības atbalsta “Sportland”, “885”, Kandavas kafejnīca “Pie Kristapa”. Finālturnīra norisi atbalsta Jaunatnes līgas lieldraugs – Dobeles dzirnavnieks un iepirkšanās un izklaides centri “AKROPOLE Rīga” un “AKROPOLE Alfa”.