Visi jaunumi

Herbalife kļūst par Latvijas 3×3 vīriešu basketbola izlases sponsoru

09.04.2024

Dalīties:

Latvijas Basketbola savienība noslēgusi sadarbības līgumu ar starptautisko uztura kompāniju Herbalife, kas atbalstīs Latvijas 3×3 vīriešu basketbola izlasi 2024. gada sezonā, kuras laikā komandu gaida ļoti svarīgas sacensības – olimpisko spēļu un Eiropas kausa izcīņas kvalifikācijas turnīri un, veiksmīgu startu gadījumā, cīņa par medaļām Parīzes olimpiskajās spēlēs un Eiropas kausa izcīņā. Līgums starp Latvijas Basketbola savienību un Herbalife noslēgts uz gadu.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis:

“Latvijas 3×3 izlases CV rotā olimpisko čempionu un Eiropas kausa izcīņas uzvarētāju tituli, taču komandai priekšā ir nākamie izaicinājumi. Jau ieguldīts liels darbs, lai basketbolisti varētu maksimāli labi sagatavoties un godam pārstāvēt Latviju visaugstākā līmeņa starptautiskajos turnīros. Esam pateicīgi, ka Herbalife novērtē Latvijas vīriešu 3×3 basketbola izlases sasniegumus un palīdzēs sasniegt nākamos augstos mērķus.”

Herbalife reģionālā viceprezidente Nina Kandelaki:

“Vairāk nekā 40 gadus Herbalife neatkarīgo partneru kopiena ir palīdzējusi cilvēkiem pievērsties sabalansētam uzturam un aktīvam dzīvesveidam, tā vienlaikus iedvesmojot arī jauniem panākumiem. Man ir patiess prieks, ka jau otro gadu pēc kārtas turpinām sadarbību ar Latvijas Basketbola savienību, atbalstot 3×3 basketbolu, pagājušajā gadā tas bija pirmais Herbalife 3×3 kauss Latvijā, šoreiz – atbalsts Latvijas vīriešu 3×3 basketbola izlasei. Ļoti ceru, ka kopā ar basketbolistiem varēsim ne vien baudīt augsta līmeņa cīņas par lielām uzvarām, bet arī vairot vēlmi pievērsties aktīvam dzīvesveidam šī sporta veida fanu vidū.”

Latvijas vīriešu 3×3 basketbola izlase aprīlī sāks savu ceļu uz Parīzes Olimpiskajās spēlēm. Pirmais kvalifikācijas turnīrs notiks 12.- 14. aprīlī Honkongā, tā uzvarētāji iegūs  tiesības jūlija beigās cīnīties par olimpisko čempionu godu. Ja ceļazīme netiks izcīnīta, Latvijas komandai būs vēl divas iespējas tikt pie biļetes uz Parīzi – maijā iegūstot 1. vietu maijā kvalifikācijas turnīrā Japānā vai iegūstot 1.-3. vietu kvalifikācijas turnīrā Ungārijā.

FIBA 3×3 Eiropas kausa izcīņa Latvijas komandai sāksies ar kvalifikācijas turnīru Kostancā, Rumānijā (15.-16. jūnijs). Pirmo divu vietu ieguvēji iegūs tiesības piedalīties finālturnīrā norisināsies no 22. līdz 25. augustam Vīnē (Austrija).

Herbalife (NYSE: HLF) ir vadošā labbūtības kompānija un kopiena, kas jau kopš 1980. gada ir mainījusi cilvēku dzīves ar lieliskiem uztura produktiem un biznesa iespējām saviem neatkarīgajiem partneriem. Uzņēmums patērētājiem piedāvā zinātnē balstītus produktus vairāk nekā 90 tirgos ar uzņēmēju-izplatītāju starpniecību, kas nodrošina individuālas apmācības un vienotu kopienu, iedvesmojot klientus sākt veselīgāku, aktīvāku dzīvesveidu, lai dzīvotu savu labāko dzīvi.

Visā pasaulē Herbalife sponsorē vairāk nekā 150 sportistus, komandas un līgas, un piecas nacionālās olimpiskās komitejas. Vairāk nekā 10 gadus starptautiskā futbola ikona Krištianu Ronaldu ir Herbalife vēstnesis.