Visi jaunumi

Latvijas 3×3 basketbola kausa izcīņas 13. ceļazīme uz finālturnīru tiks izspēlēta 16. jūlijā Dobelē

26.08.2022

Dalīties:

Latvijas 3×3 basketbola kausa izcīņas sezona turpināsies sestdien, 16. jūlijā Dobeles Sporta hallē, kurā komandas no Latvijas un Lietuvas cīnīsies par 13. ceļazīmi uz finālturnīru 6./7. augustā Ventspilī. Pieteikšanās Dobeles turnīram turpināsies līdz piektdienas, 15. jūlija plkst. 19:00 Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) mājas lapā.

Latvijas Basketbola savienības (LBS) rīkotā Latvijas 3×3 basketbola kausa izcīņa startēja 28. maijā Kandavā, bet sacensību turpinājumā turnīri tika aizvadīti arī Daugavpilī, Madonā, Saulkrastos, Ķekavā, Rūjienā, Limbažos, Ogrē, Jēkabpilī, Valmierā un Salaspilī. Pēc Dobeles spēles notiks arī Ventspilī (23. jūlijā), Liepājā (27. jūlijā), Gulbenē (29. jūlijā), Ventspilī (30. jūlijā), Jelgavā (30. jūlijā) un Rīgā (31. jūlijā). Finālturnīrā Ventspilī 24 komandas pretendēs uz apmaksātu braucienu uz FIBA Pasaules tūres posmu Utrehtā (Nīderlande) septembrī.

Līdz šim ceļazīmes uz finālturnīru izcīnījušas desmit Latvijas komandas (“TRUBasketball”, “Jēkabpils”, “Rīga”, “3×3 RAE”, “Metinātāji”, “Limbažu ceļi”, “RSU”, “Spēka Kustība”, “JIRMIs”, “Bauerfeind”), kā arī Ukrainas “Ukraine-Kelts” un Lietuvas “Marijampole Mantinga”.

Dobeles turnīrā nelabvēlīgas laika apstākļu prognozes dēļ spēles notiks Dobeles Sporta hallē. Noteikts dalībnieku limits – 12 komandas. Mači notiks pēc FIBA noteikumiem. Dalība tikai vienādas krāsas spēļu kreklos, kā arī 3×3 basketbolistiem ar FIBA spēlētāju profiliem. Dalības maksa – 30 eiro no komandas.

Komandas pieteikšana Dobeles posmā FIBA lapā.

Latvijas 3×3 basketbola kausa izcīņas kopvērtējums.

Foto: Renārs Buivids