Visi jaunumi

Latvijas 3×3 basketbola kausa sezonas turpinājums Limbažos un Ogrē

26.08.2022

Dalīties:

Latvijas 3×3 basketbola kausa izcīņa pēc svētku brīvdienām atgriezīsies ar turnīriem 2. jūlijā Limbažos un 5. jūlijā Ogrē, bet nākamās nedēļas nogalē par ceļazīmēm uz finālturnīru Ventspilī būs iespējams cīnīties Valmierā un Jēkabpilī. Turnīru sērijas galvenā balva ir apmaksāta dalība Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Pasaules tūres posmā septembrī Utrehtā (Nīderlande).

Latvijas Basketbola savienības (LBS) rīkotās Latvijas kausa izcīņas sezona sākās 28. maijā Kandavā, bet nākamie turnīri notika Daugavpilī, Madonā, Saulkrastos, Ķekavā un Rūjienā. Ceļazīmes uz 6./7. septembrī Ventspilī notiekošo finālturnīru izcīnījušas – “TRUBasketball”, “Jēkabpils”, “Rīga”, “3×3 RAE”, “Metinātāji” (visas Latvija), “Ukraine-Kelts” (Ukraina) un “Marijampole Mantinga” (Lietuva).

Vismaz piecas vietas saņems labākās komandas no sezonas kopvērtējuma. Šajā ieskaitē līderpozīcijas ieņem – “3×3 NERK”, “Krāslava”, “Bauerfeind”, “East-Ball/FastBreak” un “VEF BA Valkā”.

Latvijas 3×3 basketbola kausa izcīņu organizē LBS sadarbībā ar pašvaldībām un lokālajām sporta organizācijām. Tūres atbalstītāji – LBS, “Sportland”, būvuzņēmums “Restaurators”, Kandavas kafejnīca “Pie Kristapa” un “Kandavas kartodroms”. Turnīru laikā ūdeni 3×3 basketbolistiem nodrošina “Mangaļi”.

Dalībnieku pieteikšanās Latvijas kausa izcīņas posmiem notiek FIBA sacensību vietnē “play.fiba3x3.com” līdz konkrētā turnīrā iepriekšējās dienas vakaram (plkst. 17:00) vai līdz brīdim, kad ir sasniegts organizatoru noteiktas vienību skaita maksimums. Dalības maksa katrā posmā ir atšķirīga. Visos turnīros komandām obligāts starts vienādas krāsas kreklos ar numuriem. Visiem spēlētājiem obligāts ir FIBA 3×3 basketbola spēlētāja profils (tā izveide “https://play.fiba3x3.com/signup”).

Latvijas kausa izcīņas kalendārs atrodams “basket.lv/3×3” vai “play.fiba3x3.com”.

Jautājumi par dalību [email protected].