Visi jaunumi

Latvijas izlase FIBA 3×3 Pasaules kausā ar OlyBet Sports Bar atbalstu; trešdien plkst.18:10 ar ASV

30.05.2023

Dalīties:

Latvijas Basketbola savienība un valstsvienību ilggadējie atbalstītāji OlyBet Sports Bar vienojušies par sadarbību un atbalstu arī Latvijas 3×3 basketbola izlasei, kas šonedēļ piedalās FIBA 3×3 basketbola Pasaules kausa izcīņas turnīrā Austrijas galvaspilsētā Vīnē.

Pasaules kausa izcīņas B grupas turnīrā Latvijas vīriešu izlase (Nauris Miezis, Kārlis Pauls Lasmanis, Agnis Čavars un Francis Lācis) spēlēs ar ASV (31. maijā plkst.18:10), Slovēnijas (31. maijā plkst.20:45), Austrijas (2. jūnijā plkst.18:35) un Austrālijas (2. jūnijā plkst. 20:45) izlasēm. Grupas uzvarētāji kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet 2. un 3. vietas ieguvēji cīnīsies astotdaļfinālā.

“Lielu sporta panākumu brīžos slavas saulītē vēlas sildīties daudzi, bet, lai uzvaras kļūtu iespējamas, jāiegulda liels darbs un līdzeklī. Tāpēc īpaši augstu vērtējam sadarbību ar ilggadējiem partneriem, kuri ar mums ir kopā gan priekos, gan arī sarežģītos brīžos, palīdzot pārvarēt grūtības un izaicinājumus. Basketbola savienības un Olybet Sports Bar  sadarbība ar Latvijas basketbola valstsvienībām gadu gaitās izturējusi daudz pārbaudījumu. Esam priecīgi, ka tā paplašinās un sekmēs arī Latvijas 3×3 basketbola izlases tiekšanos pēc visaugstākajiem mērķiem,” uzsver Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis.

Latvijas sporta atbalstīšana ir viena no ‘’Olybet Sports Bar’’ prioritātēm – mūsu viesi kvēli seko līdzi sporta tiešraidēm OlyBet sporta bāros, kur ir skatāmi visi aktuālie sporta notikumi. Visapmeklētākie, protams, ir sporta tiešraižu notikumi ar mūsu sportistu dalību, tādēļ esam gandarīti, ka arī ar mūsu atbalstu varam palīdzēt Latvijas sportistiem sasniegt arvien jaunas virsotnes. Sports ir daļa no mūsu dzīvēm, tas aizrauj, izaicina un rada ambīcijas. Sadarbību ar Latvijas Basketbola Savienību esam uzsākuši jau pirms daudziem gadiem, esam bijuši kopā gan lielos sasniegumos, gan arī skarbākos brīžos. Un šodien esam priecīgi mūsu atbalsta saimē uzņemt ar Latvijas 3X3 izlasi, jo ticam, ka tikai ar regulāru atbalstu un darbu ir sasniedzami izcili rezultāti! Norāda Juris Celmārs, ”OlyBet” un ”Olympic Casino Latvia” valdes priekšsēdētājs.

Latvijas 3×3 basketbola izlase ir viena no panākumiem bagātākajām nacionālajām izlasēm pasaulē – olimpiskā čempione (2021), Eiropas čempione (2017) un vicečempione (2019, 2022), kā arī pasaules vicečempione (2019). No 31. līdz 4. maijam Latvijas 3×3 basketbola izlase Vīnē piedalās 2023. gada Pasaules kausa izcīņā. Šosezon vēl paredzēti starti Eiropas spēlēs Krakovā un Eiropas čempionātā Jeruzalemē.