Visi jaunumi

LOV sastāvā iekļauti divpadsmit 3×3 basketbola izlašu dalībnieki

25.01.2023

Dalīties:

Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) Konsultatīvā padome un valde trešdien saskaņoja vasaras sporta veidu sastāvus 2023.gadam.

Sastāvi veidoti saskaņā ar Latvijas Olimpiskās komitejas un sporta veidu federāciju izstrādātajām LOV sportistu atbalsta pamatnostādnēm, kā arī ievērojot LOK apstiprinātos sporta veidu federāciju izstrādātos kritērijus. LOV atbalstu saņems arī 3×3 basketbolisti.

LOV Zelta sastāvā iekļauti olimpiskie čempioni un 2022. gada Eiropas vicečempioni Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Pauls Lasmanis un Nauris Miezis.

Sudraba sastāvā iekļauti: Aleksa Gulbe, Paula Mauriņa, Paula Strautmane un Artūrs Strēlnieks.

Bronzas sastāvā iekļauti: Kārlis Apsītis, Artūrs Ausējs, Rendijs Feikners un Anita Miķelsone.

LOV nodrošinās medicīnas un rehabilitācijas pakalpojumus sacensībās un treniņu procesā, Latvijas Basketbola savienība pārzinās finansējumu sacensību un treniņu darbam, bet pabalstus sportistiem un treneriem izmaksās Latvija Olimpiskā komiteja.

2023. gadā Latvijas 3×3 basketbola izlasēm galvenās sacensības būs Pasaules kausa izcīņa Vīnē (30. maijs – 4. jūnijs) un Eiropas kausa izcīņa Jeruzalemē (5.-7. septembris). Jaunajiem basketbolistiem paredzēts U18 Pasaules kauss Debrcenā (30. augusts – 3. septembris) un U23 Pasaules kauss (23. septembris – 1. oktobris).