Visi jaunumi

U18 vecuma grupas 3×3 basketbolistiem iespēja izcīnīt braucienu uz starptautisko turnīru Vācijā

26.08.2022

Dalīties:

“Būvuzņēmuma Restaurators” 3×3 basketbola tūrē U18 vecuma basketbolistiem no 11. jūnija būs iespēja cīnīties par apmaksātu braucienu uz starptautisko šī vecuma spēlētāju turnīru, kas notiks 19. un 20. augustā Vācijas pilsētā Ķelnē. Tūres pirmais no trijiem posmiem notiks 11. jūnijā “Rimi Saulkrastu kokteiļa” ietvaros, sākot krāt kopvērtējuma punktus par vietu 7. augustā Ventspilī iecerētajā astoņu komandu finālposmā.

Latvijas 3×3 basketbola kausa izcīņas ceturtais posms – “Rimi Saulkrastu kokteilis” – notiks 11. un 12. jūnijā Saulkrastos. Pirmajā dienā paralēli “Open Men” grupu turnīru spēlēm sacentīsies arī U18 grupas (2004. gadā dzimušie un jaunāki spēlētāji) komandas. Noteikts dalībnieku limits – 16 komandas. Pieteikšanās turpināsies līdz piektdienas, 10. jūnija plkst. 17:00 Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) sacensību vietnē “play.fiba3x3.com” vai līdz brīdim, kad tiks sasniegts komandu maksimums. Dalības maksa 30 eiro no vienības.

“Būvuzņēmums Restaurators” tūres nākamie posmi notiks 4. un 20. jūlijā Rīgā. Gan Saulkrastos, gan šajos divos turnīros komandas krās kopvērtējuma punktus, pretendējot uz astoņām vietām finālā. Izšķirošās cīņas par vērtīgo balvu notiks 7. augustā Ventspilī paralēli Latvijas 3×3 basketbola kausa izcīņas fināla izslēgšanas turnīram.

U18 tūres laikā 3×3 basketbolistiem atļauts mainīt komandas, bet finālturnīrā vienības sastāvā varēs iekļaut tikai spēlētājus, kuri vismaz vienu reizi to pārstāvējuši kādā no posmiem. Atļauts piedalīties tikai spēlētājiem ar FIBA 3×3 basketbolista profiliem, visas spēles notiks pēc FIBA standartiem. Komandām dalība tikai vienādos kreklos ar numuriem.

Informācija un pieteikšanās FIBA lapā.

Informācija par pieteikšanos: [email protected].